By kochać się przy pomocy telefonu

Informacje

Dodany: 2017-11-20
Kategoria: styl życia

art

By kochać się przy pomocy telefonu, w teorii należy mieć jedynie własny sprawny sprzęt. Mężczyźni, jacy poznali już tego rodzaju zabawę, winni jednakże wykorzystać kilka przydatnych wskazówek, bowiem dzięki nim seks telefon stanie się o niebo przyjemniejszy. Rozmówki o zabarwieniu erotycznym każdorazowo nakłaniają do zabaw, jednak zwykle telefonista jest zmuszony dogadzać sobie solo, dlatego podczas telefonowania powinien mieć dwie dłonie niezajęte. Jeśli byłby zobowiązany ściskać w ręce komórkę, uprawianie seksu stałoby się naprawdę ciężkie, a czasami aż niemożliwe.

Dlatego właśnie przydatny mógłby okazać się głośnomówiący sprzęt. Korzystając z niego, ma się obie kończyny górne wolne, zatem da się nimi masować własne czułe miejsca. Trudnością może być jednakże to, że przez zestaw głośnomówiący wszyscy słyszą, co właściwie mawia uczestnik zabawy. Wykonując seks telefon, trzeba więc zagwarantować sobie odrobinę prywatności. Najlepiej rozsadowić się w intymnym i zacisznym miejscu, uważając, by żaden osobnik nie zdołał wychwycić intymnych rozmówek. Człowiek zabawiający się w cichym otoczeniu bez kłopotu się wyluzuje i skoncentruje tylko i wyłącznie na nadzwyczaj miłej zabawie erotycznej. Nie będzie obawiać się, że członek rodziny nagle wejdzie mu do jego pokoju i zniszczy cudowną grę. Zagwarantuje samemu sobie niecodzienny wypoczynek, jaki to z całą pewnością będzie potem systematycznie powtarzać. Chłopiec, który choćby raz zabawi się w ten sposób, ekspresowo rozkocha się w takiej usłudze.

Rzecz jasna w Internecie da się jeszcze odnaleźć tysiące innych porad, jakie to sprawią, że sex telefon da telefonistom jeszcze więcej uciechy. Warto oczywiście przewertować te teksty i samemu je przetestować, przechodząc do części głównej zabawy. Jeżeli człowiek poprowadzi ją w należyty sposób, bez wątpienia zacznie zachwalać ją później wszystkim swoim przyjaciołom.

Seks telefon jest usługą, która niegdyś była niezwykle popularna. Teraz nadal opłaca się ją wykorzystać, ale jeśli chcesz to uczynić, wpierw musisz się do tego przyszykować.

Najpewniej to zaczęcie rozmowy będzie dla (przykładowy sex telefon) ciebie najcięższe. Rozmowę zacznij wobec tego od sprawdzonego pytanka - "w co jesteś ubrana?". Posłuchaj odpowiedzi i zacznij mówić, jak sam wyglądasz czy jak powoli zrzucasz z ciała różne ubrania. Nierzadko seksualne rozmowy zaczynają się nawet banalnym "dzień dobry" - to też prawidłowe rozpoczęcie. Jeśli już zadecydujesz, co opowiesz, pomyśl jednocześnie, w jaką postać się wcielisz. Możesz być władcą i mówić słowa w sposób agresywny bądź postawić na posłuszną pozycję. Postaraj się jak najrzetelniej kreować własną rolę, gdyż dzięki temu rozmowa zagwarantuje ci znacznie więcej frajdy. Istotne może być również to, abyś pozbył się wstydu i śmiało czynił to, co zapragniesz.

Nim jednak zadzwonisz na sex telefon, sprawdź, czy dysponujesz właściwą ilością mamony na koncie telefonicznym. Możesz także sięgnąć po gratisowe rozmowy, by kolejno nie przejmować się, iż twoja dyskusja gwałtowanie zostanie zakończona. Jeżeli bowiem dysponowałbyś niedużym stanem konta, byłbyś zmuszony bez przerwy przejmować się tym, że w kluczowej chwili twoja komórka po prostu przestanie działać. Byłoby to okrutne dla ciebie i twojej kochanki.

Jeśli wypróbowujesz seks telefon pierwszy raz, to całkowicie normalne, iż konwersacja nie będzie od razu perfekcyjna. Wszystkiego jesteś w stanie się bez problemu wyuczyć, jeżeli z tego typu gry spróbujesz korzystać konsekwentnie. Po trzech telefonach zaczerpniesz sporej pewności i od tej pory każdą dziewczynę będziesz mógł rozpalić oraz usatysfakcjonować. Wystarczy po prostu, że zadzwonisz pod jej numer i później opiszesz jej seksualne historie, które to przytrafiły ci się w dawnych czasach.

Komentarze: 6


noavatar.png
Meggan 2017-11-24

hehe idealne

noavatar.png
Ericka 2017-11-24

hiper spisujesz

noavatar.png
Lenny 2017-11-24

hehe uprzejme

noavatar.png
Hulda 2017-11-24

ściskasz popularny sznyt opracowywania

noavatar.png
Weldon 2017-11-25

lubie współczesne

noavatar.png
Rodolfo 2017-11-25

Właściwie ciekawe